+ 48 500 25 66 45 kontakt@syntactive.pl

Jak pracujemy 

Nasza metodologia to efekt syntezy najlepszych praktyk zarządczych oraz zaawansowanych metodyk wdrażania oprogramowania. Dlatego tak dobrze rozumiemy zarówno biznes jak i świat informatyki. 

Sprawdź w jaki sposób możesz skorzystać z naszych doświadczeń i skokowo zwiększyć przychody, trwale wzmocnić pozycję konkurencyjną, radykalnie poprawić efektywność procesów operacyjnych, znacząco obniżyć koszty działalności oraz istotnie wzmocnić siłę zespołów dzięki technologiom informatycznym.

Zamów bezpłatną konsultację wstępną. W 20 minut zbadamy, na jakim etapie rozwoju cyfrowego znajduje się Twoja firma oraz wstępnie określimy jej potrzeby w zakresie transformacji cyfrowej. 

procedura
process

Nasza metodyka w 5 krokach

„Jeśli znasz drogę, dostrzeżesz ją we wszystkim.”
Miyamoto Musashi

Krok 1 : Gruntowne zbadanie potrzeb

Nasza wiedza biznesowa sprawia, że nie będziesz zmuszony tłumaczyć nam podstaw funkcjonowania firmy. Dzięki temu oszczędzisz mnóstwo czasu, a żadna z potrzeb biznesowych nie zostanie pominięta w trakcie projektowania rozwiązania.

Krok 2 : Dobór najbardziej odpowiednich rozwiązań informatycznych z szerokiej oferty naszych Partnerów.

Wiemy, co najlepiej działa w firmach podobnych do Twojej. Dlatego nie będziemy oferować kosztownych rozwiązań, bez których możesz się obyć. Dopasujemy produkt do specyfiki Twojej branży i unikalnych potrzeb Twojej firmy. Dopilnujemy abyś nie wydał ani złotówki na rzeczy, których nie potrzebujesz. 

Krok 3 : Przygotowanie i przeprowadzenie przetargu.

Jeśli w gronie naszych Partnerów nie znajdziemy rozwiązania idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb, pomożemy przeprowadzić procedurę przetargową, w trakcie której wyłonimy dostawcę, który dostarczy odpowiednie rozwiązanie. 

Krok 4 : Nadzór z pozycji audytora w trakcie wdrożenia.

Dzięki naszej stałej dostępności w trakcie procesu wdrożenia zyskujesz pewność, że dostaniesz to, co zapisano w umowie. Podpowiemy też jak uniknąć najczęstszych pułapek i błędów na każdym z etapów wdrożenia. 

Krok 5 : Szkolenia i instruktaż.

Nasza rola nie skończy się po udanym wdrożeniu. Nauczymy członków Twojego zespołu korzystać z aplikacji aby zarabiała dla Ciebie pieniądze już od pierwszego dnia. Będziemy podpowiadać, jak wykorzystać zaawansowane funkcjonalności.

Gotowy na podróż przez Cyfrową Galaktykę?

Pozostańmy w kontakcie!