+ 48 500 25 66 45 kontakt@syntactive.pl

Zamów bezpłatną konsultację wstępną

W mniej niż 20 minut zbadamy, na jakim etapie rozwoju cyfrowego znajduje się Twoja firma oraz wstępnie określimy jej potrzeby w zakresie transformacji cyfrowej. Jeśli chcesz skorzystać z jednej z naszych usług doradczych, również użyj formularza:

Syntactive

Biuro Handlowe

Budynek Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 lok. BS 030

20-262 Lublin

NIP 712-202-17-16 | REGON 431025288

Adres rejestrowy: ul. Fantastyczna 21 lok. 96, 20-531 Lublin

wocjeich wozniak portrait2

Wojciech Woźniak

Założyciel Syntactive, szef sprzedaży i główny konsultant merytoryczny

Witaj!

Stworzyłem Syntactive aby pomóc Twojej firmie twórczo wykorzystać nowoczesne technologie. Czujesz, że coś istotnego umyka Twojej uwadze i że masz coraz mniej kontroli nad tym, co się dzieje w Twojej firmie? Odnosisz wrażenie, że coraz trudniej jest dotrzymać kroku konkurencji? Bardzo prawdopodobne jest, że ma to związek z technologiami informatycznymi. Chcesz więc dokonać skoku technologicznego i zostawić w tyle konkurencję.

Jest jednak pewien problem. Od czego zacząć? Jak wybrać z oceanu dostępnych narzędzi to, które faktycznie będzie dla Ciebie pracować, realnie zwiększając zyski Twojej firmy? Na co zwracać uwagę przy rozmowach z ewentualnymi dostawcami? W jaki sposób określić, czy proponowana cena jest odpowiednia?

Nie przejmuj się, jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, nie jesteś wyjątkiem. Wyniki jednego z badań branżowych* pokazują, że sytuacja szczególnie małych i średnich przedsiębiorstw jest dosyć paradoksalna: ich właściciele są zbyt zajęci codzienną pracą i zarządzaniem własną firmą by wdrażać technologie, które pozwoliłyby im wynieść biznes na wyższy poziom. Nic zatem dziwnego, że coraz bardziej pogłębia się przepaść technologiczna między małymi i średnimi a dużymi, często międzynarodowymi firmami. 

Dlatego stworzyłem Syntactive. Mówiąc obrazowo, jest to „hurtownia” z rozwiązaniami informatycznymi dla firm. Moi Partnerzy to kilkanaście sprawdzonych i niezwykle twórczych firmy z branży nowoczesnych technologii dla biznesu, mogących pochwalić się setkami udanych wdrożeń. Dobierając partnerów miałem na uwadze przede wszystkim to, czy sam bym kupił oferowane przez nich rozwiązania.

Przez  dwadzieścia lat kierowałem sprzedażą w największych firmach branży farmaceutycznej i FMCG, gdzie odpowiadałem również za wdrożenia systemów informatycznych klasy ERP, CRM, WMS, Workflow, SFA, Contact Center i Business Intelligence. Znam więc od strony kupującego wszelkie korzyści, ale i ryzyka wiążące się z wdrożeniem nowego systemu. Chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem po to, by wzmocnić siłę konkurencyjną Twojej firmy dzięki nowoczesnym technologiom. W moim zespole są osoby, które tak jak ja zarządzały różnymi komórkami firmy (sprzedaż, marketing, logistyka, finanse) i tak jak ja odpowiadały za wdrożenia systemów biznesowych, zarówno po stronie kupującego, jak i sprzedającego.

Zapraszam Cię do współpracy. Jestem pewien, że wspólnie znajdziemy obszar, w którym będę mógł pomóc Tobie i Twojej firmie. Zamów  bezpłatną konsultację wstępną klikając w przycisk niżej W trakcie niezobowiązującej rozmowy w dogodnym dla Ciebie terminie podpowiemy, jakie technologie informatyczne będą najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy na jej obecnym etapie rozwoju.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!

Wojtek Woźniak

+ 48 500 25 66 45

*Badanie „Connected Small Business Report 2016” przeprowadzonego przez Harris Poll na zlecenie firmy Salesforce

Zapisz się do naszego newslettera

Znajdziesz tam interesujące treści na temat najnowszych trendów technologicznych, zastosowań informatycznych systemów zarządczych oraz możliwości, jakie daje firmom rozwój przez technologie. 

Obiecujemy, że nie otrzymasz więcej niż dwie wiadomości w miesiącu.