+ 48 500 25 66 45 kontakt@syntactive.pl

Oprogramowanie dla firm

Motywem przewodnim naszej oferty jest zaadresowanie potrzeb wszystkich komórek organizacji mających kontakt z klientem: od marketingu po logistykę. 

ZNAJDZIESZ U NAS:

 • Trzy różne systemy CRM do zarządzania relacjami z klientami dla organizacji każdego typu i rozmiaru.
 • Systemy klasy Workflow do projektowania, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych i organizowania obiegu dokumentów.
 • Nowoczesne rozwiązania informatyczne klasy Contact Center dla  centrów obsług klienta.
 • Przyjazne dla użytkownika systemy klasy HCM do zarządzania „miękkimi” procesami HR.
 • Niezwykle wydajny, zasilany przez algorytmy sztucznej inteligencji system do planowania w logistyce transportowej.

Systemy CRM

 • Procesy sprzedażowe wloką się miesiącami a zamówienia nie spływają? Najgorsze, że nie wiadomo z jakich powodów.

 • Klienci skarżą się, że czekają tygodniami na załatwienie prostej sprawy?

 • Każdy dział w firmie to księstwo udzielne, które realizuje własne cele mało oglądając się na interes całej firmy?

System klasy CRM (customer ralationship management) jest po to, aby rozwiązać tego typu problemy. W ofercie Syntactive znajdziesz trzy systemy różnej wielkości, dopasowane do potrzeb firm różnych rozmiarów, z każdej branży.

Nasz system docenią dyrektorzy i kierownicy sprzedaży oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za sprzedaż i budowanie długofalowych relacji z klientem.

CRM świetnie sprawdzi się również jako centralna baza klientów, narzędzie do planowania i zarządzania kontaktami jak również bezpieczna i intuicyjna platforma komunikacyjna.

Chcesz wiedzieć w jaki sposób system CRM pomoże Twojej firmie? Zamów bezpłatną konsultację. W ciągu 20 minut określimy możliwe obszary zwiększenia efektywności Twojej firmy dzięki systemowi systemowi CRM. 

Systemy klasy Workflow

 • Przez lata urósł ogromny stos procedur, zasad, reguł i dokumentów. 

 • Czasem nawet pracownicy z najdłuższym stażem mają problem aby odnaleźć się w tym gąszczu.

Aplikacje klasy Wokflow definitywnie eliminują chaos w procesach biznesowych i obiegu dokumentów. Nasze systemy docenią najbardziej dyrektorzy finansowi, menedżerowie odpowiedzialni za compliance oraz dyrektorzy operacyjni.

Podstawową zasadę funkcjonowania rozwiązań tej klasy jest dobrze zaprojektowany proces z dowolnego obszaru i działu firmy. 

Pomożemy zaprojektować odpowiednie procesy. Następnie umieścimy je w systemie Workflow i zintegrujemy z innymi systemami używanymi w Twojej firmie. Będziemy również razem z Tobą cyklicznie optymalizować każdy z procesów.

Chcesz wiedzieć w jaki sposób aplikacja klasy Workflow pomoże Twojej firmie? Zamów bezpłatną konsultację. W ciągu 20 minut określimy wstępnie możliwe obszary zwiększenia efektywności Twojej firmy dzięki systemowi klasy Workflow.

Systemy Contact Center

 • Klienci skarżą się, że załatwienie nawet najprostszej sprawy zajmuje Twojej firmie całe tygodnie?
 • Sprzedaż i obsługa w Twojej firmie zależy od sprawnej komunikacji telefonicznej i elektronicznej ale każdy z tych kanałów działa osobno nie zapewniając zintegrowanej informacji klientom?

System klasy CC (contact center) to serce komunikacji w Twojej firmie. Dzięki temu oprogramowaniu nie tylko zyskasz w oczach klientów, ale osiągniesz nowy wymiar wydajności i skuteczności obsługi klienta. Rozwiązania tej klasy integrują komunikację z klientem z różnych kanałów, w tym telefonicznego, mailowego czy SMS.

Zastanawiasz się nad uruchomieniem infolinii dla swoich klientów? Zrobimy wszystko za Ciebie: dostarczamy numer infolinii, ustawimy kolejkowanie połączeń, obsługę klientów VIP, połączenie z opiekunem, łącza wiodących operatorów telefonicznych i zapewnimy bezpieczeństwo 24/7.

  Chcesz wiedzieć jak system Contact Center pomoże Twojej firmie? Zamów bezpłatną konsultację. W 20 minut określimy możliwe obszary zwiększenia efektywności Twojej firmy dzięki systemowi Contact Center. 

  consultant_contact_center

  System HCM

  • Chciałbyś wdrożyć w swojej firmie najlepsze praktyki z obszaru „miękkiego HR” takie jak oceny okresowe czy zestandaryzowany on-boarding nowych pracowników ale obawiasz się, że twój dział HR nie poradzi sobie z tymi tematami?
  • Zalewa Cię narastająca fala dokumentacji kadrowej, wniosków urlopowych, delegacji, list obecności i wszyscy zaczynacie się w tym gubić?
  • Obawiasz się, że w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy nie będziesz w stanie dostarczyć dokumentacji dotyczącej czasu pracy i innych danych wymaganych przez inspektora?

  System klasy HCM (human capital management) załatwi te problemy raz na zawsze. Nasz system docenią  Zarządy firm które chcą mieć porządek w dokumentacji kadrowej oraz menedżerowie HR, którzy chcą sprawnie zarządzać działaniami z obszaru „miękkiego HR”.

  Oprogramowanie tej klasy służy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, ocen okresowych, kampaniom employer branding, a także zaawansowanej analityce czasu pracy i aktywności pracowników. Systemy HCM czasami występują także jako HRM (Human Resources Management). 

   Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak system HCM pomoże Twojej firmie, zamów bezpłatną konsultację. W 20 minut określimy możliwe obszary najbardziej efektywnego wykorzystania systemu HCM w Twojej firmie.

   human-capital-management

   Aplikacja Logistics Planning

   • Koszty transportu pożerają coraz większą część zysku?
   • Nie masz pewności, że wyznaczone trasy są najbardziej optymalne i uwzględniają wszystkie niezbędne informacje, takie jak restrykcje dotyczące dopuszczalnej masy całkowitej pojazdów na konkretnej drodze czy informacje o maksymalnej nośności mostów? 

   Nie musisz już o tym pamiętać. Nowoczesna aplikacja do planowania tras, zarządzania zleceniami transportowymi i flotą będzie o tym pamiętać za Ciebie. Jej celem jest wsparcie firm w optymalnym planowaniu pracy w terenie, a przez to ograniczenie kosztów eksploatacji floty oraz podniesienie jakości świadczonych usług. 

   Oferowaną przez nas aplikację docenią szczególnie szefowie transportu i logistyki, menedżerowie w firmach transportowych i kurierskich oraz menedżerowie odpowiedzialni za flotę w każdej firmie realizującej dostawy do klientów, zarówno w modelu B2B jak i B2C. 

   Zamów bezpłatną konsultację a w 20 minut wstępnie określimy ile zaoszczędzisz dzięki automatyzacja planowania tras i zarządzania logistyką transportową. 

   delivery
   process

   Nasza metodyka w 5 krokach

   „Jeśli znasz drogę, dostrzeżesz ją we wszystkim.”
   Miyamoto Musashi

   Krok 1 : Gruntowne zbadanie potrzeb

   Nasza wiedza biznesowa sprawia, że nie będziesz zmuszony tłumaczyć nam podstaw funkcjonowania firmy. Dzięki temu oszczędzisz mnóstwo czasu, a żadna z potrzeb biznesowych nie zostanie pominięta w trakcie projektowania rozwiązania.

   Krok 2 : Dobór najbardziej odpowiednich rozwiązań informatycznych z szerokiej oferty naszych Partnerów.

   Wiemy, co najlepiej działa w firmach podobnych do Twojej. Dlatego nie będziemy oferować kosztownych rozwiązań, bez których możesz się obyć. Dopasujemy produkt do specyfiki Twojej branży i unikalnych potrzeb Twojej firmy. Dopilnujemy abyś nie wydał ani złotówki na rzeczy, których nie potrzebujesz. 

   Krok 3 : Przygotowanie i przeprowadzenie przetargu.

   Jeśli w gronie naszych Partnerów nie znajdziemy rozwiązania idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb, pomożemy przeprowadzić procedurę przetargową, w trakcie której wyłonimy dostawcę, który dostarczy odpowiednie rozwiązanie. 

   Krok 4 : Nadzór z pozycji audytora w trakcie wdrożenia.

   Dzięki naszej stałej dostępności w trakcie procesu wdrożenia zyskujesz pewność, że dostaniesz to, co zapisano w umowie. Podpowiemy też jak uniknąć najczęstszych pułapek i błędów na każdym z etapów wdrożenia. 

   Krok 5 : Szkolenia i instruktaż.

   Nasza rola nie skończy się po udanym wdrożeniu. Nauczymy członków Twojego zespołu korzystać z aplikacji aby zarabiała dla Ciebie pieniądze już od pierwszego dnia. Będziemy podpowiadać, jak wykorzystać zaawansowane funkcjonalności.

   Gotowy na podróż przez Cyfrową Galaktykę?

   Pozostańmy w kontakcie.